Pri kaviarni je už chládok

23.05.2014 17:55

Projekt „Chládok pri kaviarni“, ktorý bol súčasťou medzinárodnej dobrovoľníckej akcie 72 hodín sa vydaril aj napriek nepriazni počasia (silný dážď a nízka teplota vzduchu). Cieľom projektu, ktorý v našej obci „zastrešovala“ iniciatíva Kružina, bolo vybudovať prístrešok pri obecnej kaviarni, ktorý by v horúcich letných dňoch zabezpečoval príjemné posedenie v chládku. Akcie sa zúčastnilo 10 dobrovoľníkov z našej obce, menovite: Dalibor Kováč, Martin Giertli, Štefan Jackuliak, Milan Albert, Pavel Vrťo, Pavel Vrťo ml., Pavel Černák, Danka Žiaková, Vierka Černáková a Vierka Giertliová. Pre všetkých zúčastnených bol v rámci občerstvenia pripravený aj netradičný fazuľový guláš.

            

                                                                www.72hodin.sk

                                                                

                                                                    DISKUSIA: